Hakkımızda

Eren Peyzaj & Mimarlık , 2014 Yılında peyzaj, çevre düzenlenme, inşaat ve taahhüt işlerinde kamu kurumlarının ve özel sektör kuruluşlarının ihtiyacı olan yapım, bakım ve teknik danışmanlık işlerinde hizmet vermek, projeler hazırlamak ve uygulamak amacıyla Gaziantep'te kurulmuştur. 2014 yılından beri peyzaj ve inşaat taahhüt sektörü içerisinde hizmet veren firmamız sahip olduğu çevre sorumluluğu ve teknik kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir. 

Amacımız

 

Peyzaj ve inşat alanındaki en iyi, en yararlı ve kaliteli ürünleri, dünyada hızla gelişen bilgi ve teknolojiyi kullanarak müşterilerimize ulaştırmak ve böylece ülkemiz yeşil alanlarına ve inşaat sektörüne katkıda bulunmaktır.

Eren Peyzaj & Mimarlık, yaptığı çalışmalarla sektörünün öncü şirketi olmuş ve çalışma standartlarını yükselterek Gaziantep'e yeşil alanlar kazandırılması ve bakımı için nitelikli çalışmalara ve peyzaj uygulamalarına imza atmıştır.

Eren Peyzaj & Mimarlık, bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman ekibiyle sektöründe, Gaziantep'te en başarılı firmalardan birisidir. Zira hassas ve uzmanlık gerektiren yerlerde yıllardır aynı ekibin tercih edilmesi buna en büyük delildir. peyzaj mimarlarlarından oluşan genç ve dinamik kadromuz, sizler için sadece yaşanılan mekanlar değil, aynı zamanda sağlıklı ve fonksiyonel mekanlar oluşturma gayreti içerisindedir. İş tesliminden sonra ise, bu alanların sağlıklı ve uzun ömürlü olması amacıyla gerekli olan teknik bilgi ve işçilik desteğini sağlamaktadır. Çünkü firmamız, yapılan bir işin, bir sonraki yapılacak iş için referans olacağının bilincini taşımaktadır.

Firmamız, kuruluşundan itibaren araştırma - geliştirme, eğitim ve kalite kontrol konularına önem vermiştir. Bu çalışmaları yürütmek üzere, çim ve süs fidanlarının Gaziantep'e adaptasyonu, gübrelenmesi ve zararlılarla mücadelesi konusunda arazi deneme çalışmaları yapmaktadır.